فراخوان ارائه کارگاه آموزشی

از جمله اهداف بسیار مهم همایش ملی پدافند الکترونیکی و دفاع سایبری آشنایی و ارتباط میان اساتید، پژوهشگران، صاحب‌ نظران، متخصصان، سیاست ‌گذاران و علاقه ‌مندان حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات، بررسی چالش ‌های صنعتی، علمی و اجرایی در فرآیند کاربری آن در فضای مجازی و تأکید بر امن‌سازی فضای تبادل اطلاعات در کشور با رویکرد اسناد بالادستی پدافند سایبری و پایداری ملی است. کلیه کارگاه‌‌های همایش در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۸و قبل از روز اصلی همایش که ۲۲ آبان ماه است برگزار می‌‌شوند. کارگاه‌‌های با کیفیت یکی از اهداف محوری برنامه کنفرانس بوده و مفتخر هستیم که می ‌توانیم میزبان کارگاه شما در همایش ملی پدافند الکترونیکی و دفاع سایبری باشیم.
متقاضیان محترم توجه داشته باشند که مهلت ارسال پیشنهادات برای کارگاه ‌های آموزشی، ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸ می‌باشد. به این منظور ابتدا فرم مربوطه را دانلود نموده و پس از تکمیل، با عنوان «پیشنهاد کارگاه آموزشی» به دبیرخانه همایش ارسال نمایید.

ارسال پیشنهاد کارگاه:
• کلیه پیشنهادهای کارگاه باید قبل از آخرین مهلت پیشنهاد کارگاه دریافت شده باشند و از ۴ صفحه بیشتر نباشند. (تعداد صفحات رزومه شامل این ۴ صفحه نمی‌‌شود)
• درخواست‌‌های کارگاه باید قبل از آخرین مهلت به صورت الکترونیکی (رایانامه) به آدرس rebrahimi@certcc.ir ارسال شود.

تاریخ‌های مهم:
• آخرین مهلت پیشنهاد کارگاه:                ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
• زمان اعلام کارگاه پذیرفته شده:             ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
• مهلت ثبت‌ نام کارگاه‌‌های پذیرفته شده:  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵

نکته مهم:
• لازم به ذکر است که همایش تعهدی در پرداخت هزینه ثبت ‌نام همایش، مسافرت، اسکان و غیره برای برگزارکنندگان کارگاه و یا سخنرانان مدعو آنها ندارد و اصولاً این فعالیت در همایش به شکل داوطلبانه صورت می‌‌گیرد.